Ekonomi Haberleri

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlığı altında banka üzerinden kredi başvurusu için gerekli tüm bilgileri paylaştık.

QNB Finansbank, son dönemde en nakit hizmeti ile adını fazlasıyla duyuran bir banka olsa da, normal vadeli hesap imkânları ve kredi kartı avantajları konusunda da oldukca başarılıdır. Klasik kredi kartı CardFinans ismi ile kullanılıyor. Bunun yanı sıra; değişik sektörler ve amaçlara yönelik CardFinans ekstra, CardFinans emekli, CardFinans Doctors şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Şartlar

  • 18 yaşından büyük ve kendi sorumluluğunuzu alabilecek akli duruma sahip olmak.
  • Her ferdin, aylık geliri ile doğru orantılı şekilde hesaplanan bir kredi kartı limiti bulunur. Bu limit, bütün bankaların toplamı kadar olmakta. Siz, değişik bankaların kredi kartları ile bu limiti doldurduysanız, Finansbank kredi kartı alamazsınız. Ancak; kimi hususi şartlara nazaran bu madde esnetilebilmektedir.
  • Daha önce kredi kartı borcunuzu ödemediyseniz yahut gecikmeli ödeme yaptıysanız; kara listede yer alabilir ve kredi kartı alamayabilirsiniz.

18 yaşından büyük ve yukarıdaki özel durumlardan bir tanesini yaşamıyorsanız; muhtemelen kredi kartı başvurunuz onaylanacaktır. Bir geliriniz bulunmaz ise; limitiniz de minimum olacaktır.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurunuzu web üzerinden yahut şubeler vasıtasıyla yapabilirsiniz.

  • İnternet üstünden yapacağınız başvuru için; bilgilerinizi Finansbank’ın resmi sitesine girmelisiniz. Kişisel bilgilerinizi doldurduğunuzda, genellikle 24 saat içerisinde alan kişi hizmetlerinden size dönüş olur. Ancak; incelemenin tamamlanmasının peşinden, kesinlikle imza atmak için şubeye uğramanız gerekebilir.
  • Şubeden başvuru için kimliğinizle size en yakın şubeye uğramanız ehil olacaktır. Bilgileriniz, ortak sistem üstünden görüneceğinden ötürü, limitiniz buna bakılırsa belirlenecektir. Ancak şimdiye kadar hiçbir banka ile çalışmadıysanız, yanınızda maaş bordrosu yahut gelirinizi beyan edecek öteki bir evrak bulundurmalısınız.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Taksitlendirme

Bankaya olan kredi kartı borcu vakit içerisinde ödenemez hale gelebiliyor. Bu durumda olan kişilere bankanın verdiği hizmetlerden biri de QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme olarak karşımıza çıkıyor. Bankanın kendisi ve müşterisi için için önemli bir adım olan yapılandırma şahısların zor durumdan kurtaran bir husus.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İnternet üzerinden veya bankaya giderek kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Şartlar

18 yaşından büyük ve uzun bir süre bir işte sabit olarak çalışıyor olmanız gerekiyor. Başvuru için şubeye veya mobil bankancılığınıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı