Teknoloji Haberleri

Cooler Master TD500 Mesh Özellikleri

Cooler Master TD500 kasası hakkında merak ettiklerinizi sizler için hazırladım. Cooler Master iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modelini piyasaya sürüyor. Hava akışını ve performansı sanata dönüştüren TD serisi, hem form aynı zamanda işlevsellikte gelişmişlik için 3 boyutlu görünüm sunuyor.

Cooler Master TD500 Mesh Netlik, Keskinlik & ARGB

MasterBox TD500 Mesh serisi dizaynı yardımıyla PC aydınlatmasına yeni bir boyut ekleyerek, hususi olarak hazırlanmış sistemlere düzgün, iki boyutlu panellerin ötesinde değerli bir manzara sağlar. Hem ızgralı ön açık oturum, bununla beraber temperli cam açık oturum donanımın daha iyi görünmesi için üç boyutlu özelliklere haizdir.

Crystalline Temperli Cam taraf paneli, CNC işleme yolu ile hem dayanıklılığı aynı zamanda estetiği için hususi olarak tasarlanmıştır. Üst ve alt bölümde ki şık, kristal gibi gravürler aydınlatmayı kırarak şık bir görüntü sunar. Polygonal Mesh dizaynı hava akışı ve toz filtrasyonu ile güçlendirilmiş bir bina sunar. Aynı zamanda üç ARGB fan ile benzersiz bir tenvir efekti sunar.

Cooler Master TD500 Mesh Özellikleri
Cooler Master TD500 Mesh Özellikleri

Cooler Master TD500 Özellikleri

· Polygonal Mesh – Cooler Master’ın Fine Mesh teknolojisinden üretilen açık oturum, üç boyutlu bir kontura haizdir. Aynı sürede üst düzen hava akışı ve toz filtrasyonu sağlar.

· Crystalline Temperli Cam – Kristalize edilmiş tasavvur dayanıklılık ve estetiklik sunar.

· 3lü ARGB Fan – üç tane adreslenebilir RGB fan, sisteme hava akışı sağlarken Polygonal Mesh panelin aydınlatılmasını sağlar.

Uyumluluk Sertifikaları: ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartları ile uyumludur.

· EATX Desteği – Her iki model de sistem üreticilerine uyumluluk konusunda en üst seviyeyi sunar. 12’’ x 10.7’’ EATX SSI-CED anakart modelleri ile uyumludur.

· Çift 360mm Radyatör Desteği – Her iki model de üst sınıf soğutma için ön ve üst paneled 360mm radyatör montajını destek sunar.

· Çok Yönlü Soğutma Desteği – 7 adede kadar 120mm fan desteği ve 360mm radyatör desteğiyle performanstan taviz verilmemesini sağlar.

· Yükseltme Seçenekleri – 410mm’ye kadar monitör kartı, 165mm CPU soğutucusu ve 180mm’ye kadar PSU desteği sunar.

MasterBox TD500 Mesh ve TD500 Mes Beyaz sunduğu üst düzen özellikler ile yakında Türkiye’de ki yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir süredir bitcoin mining (madencilik) işine merak sardım. Bu tip performanslı kasaların orta vadede kazandırabileceğini düşünenlerdenim ancak elektrik faturasını da hesaba katmak gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı